Strona główna Piłka nożna OFICJALNIE: Były zawodnik Barcelony i Atletico Madryt w PKO Ekstraklasie!

OFICJALNIE: Były zawodnik Barcelony i Atletico Madryt w PKO Ekstraklasie!

0
Foto: Atleticodemadrid.com

Takiego ruchu po zakończeniu okna transferowego raczej nikt się nie spodziewał! Samuel Araujo Fernandez – były lewy obrońca Barcelony i Atletico Madryt B, a wychowanek Celty Vigo został nowym zawodnikiem Arki Gdynia! Hiszpan związał się z gdyńskim klubem rocznym kontraktem, z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

Popularny “Samu” co prawda nigdy nie zadebiutował w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii, ale ma na swoim koncie debiut w pierwszej drużynie Celty. Zagrał bowiem pełne 90 minut w wygranym meczu 1/8 finału Pucharu Króla przeciwko Athletic Bilbao. Trzykrotnie był również na ławce rezerwowych Celty w LaLiga. Łącznie w drugiej drużynie z Vigo rozegrał aż 91 spotkań. Do swojego dorobku może dołożyć również 35 meczów w Atletico Madry B i jeden mecz w drugiej drużynie Barcelony.

23-latek od lipca pozostawał bez klubu, po rozstaniu z Atletico. – Kolejny transfer zawodnika z Hiszpanii to efekt naszej współpracy ze skautem, który penetruje dla nas tamten rynek. Są to zawodnicy sprawdzeni i obserwowani przez dłuższy okres. Wierzymy, że pokażą się z dobrej strony i będą wzmocnieniem, a także zwiększą rywalizację i wybór trenera na danych pozycjach – powiedział dla oficjalnej strony Arki dyrektor sportowy Antoni Łukasiewicz.

  http://credit-n.ru/offers-zaim/ekapusta-besplatniy-zaim.html

Komentarze