Strona główna Piłka nożna OFICJALNIE: Carlitos odchodzi z Legii Warszawa!

OFICJALNIE: Carlitos odchodzi z Legii Warszawa!

1
Fot. Marta Winnowicz

Hiszpański napastnik Legii Warszawa został dziś nowym zawodnikiem Al-Wahdy FC. Zespół ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zapłaci za Carlitosa trzy miliony euro. 

Dobiegła końca przygoda bramkostrzelnego Hiszpana na boiskach PKO Ekstraklasy. Zawodnik, który w naszej lidze w barwach Wisły Kraków oraz Legii Warszawa rozegrał w sumie 74 spotkania, zdobywając w nich 40 bramek oraz dokładając 13 asyst, swoją piłkarską karierę kontynuował będzie na Bliskim Wschodzie.

Kwota transferu wyniosła 3 miliony euro, z czego 2,25 miliona trafi na konto Legii Warszawa, a pozostałe 750 tys. euro powędruje do Wisły Kraków. Biała Gwiazda miała bowiem zawarty w umowie procent od kolejnej transakcji, która właśnie została sfinalizowana.

W zespole wicemistrzów Polski, Carlitos nie był pierwszym wyborem trenera Aleksandara Vukovicia, który w decydujących meczach w el. Ligi Europy stawiał na Sandro Kulenovicia. Po odejściu obu zawodników do dyspozycji trenera Legii pozostaną więc jedynie Jarosław Niezgoda oraz Jose Kante. http://credit-n.ru/offers-zaim/srochnodengi-online-zaymi.html

1 komentarz