Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa OFICJALNIE! Kolejny piłkarz odchodzi z Wisły Kraków!

OFICJALNIE! Kolejny piłkarz odchodzi z Wisły Kraków!

0

Kolejny zawodnik grający przy Reymonta rozwiązał umowę z krakowskim klubem. Dawid Kort, bo o nim mowa, rozwiązał kontrakt z Wisłą Kraków za porozumieniem stron.

23-latek urodziny w Szczecinie, rozegrał w tym sezonie dla Wisły dwadzieścia spotkań, w których strzelił trzy bramki. Jest drugim zawodnikiem po Zoranie Arsenicu, który zdecydował się odejść z Wisły.

Nie miałem wyjścia, musiałem też pomyśleć o sobie […] Długo będę pamiętał podziękowanie kibiców po meczu z Lechem, to było coś niesamowitego […] Duży szacunek dla pana Wisłockiego, rozmawialiśmy 2 dni, pokazał klasę.” – opisuje sytuacje były już zawodnik Wisły.

Jak informuje Mateusz Miga, Wisła otrzymała pożyczkę, aby spłacić dwóch zawodników, którzy złożyli wezwania o wypłatę zaległości: Jesus Imaz oraz właśnie Dawid Kort.

Dawid Kort trafił do Wisły Kraków z Pogoni Szczecin na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej reprezentował barwy Bytovii Bytów i Floty Świnoujście. Obecnie usługami byłego Wiślaka zainteresowane są kluby z Ekstraklasy m.in: Korona Kielce, Zagłębie Lubin oraz Śląsk Wrocław.

Komentarze