Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa OFICJALNIE: Kolejny transfer Wisły Płock. Piotr Tomasik Nafciarzem!

OFICJALNIE: Kolejny transfer Wisły Płock. Piotr Tomasik Nafciarzem!

0
Foto: Szymon Łabiński

Wisła Płock zbroi się przed kolejnym sezonem LOTTO Ekstraklasy. Nowym zawodnikiem Nafciarzy został Piotr Tomasik, który poprzednio reprezentował barwy Lecha Poznań. 

Piotr Tomasik dogadał warunki kontraktu z Wisłą Płock i podpisał z nią dwuletnią umowę. W ekipie Nafciarzy będzie występował z numerem 7.

– Piotrek to kolejny, doświadczony zawodnik, który dołączył do nas w letnim okienku transferowym. Jesteśmy przekonani, że jego dotychczasowe doświadczenie zarówno w rozgrywkach ekstraklasy, jak i europejskich pucharach pomoże nam w osiąganiu jak najlepszych wyników. Zawodnik znacząco zwiększy też rywalizację na lewej stronie defensywy – powiedział dyrektor sportowy Wisły Płock Marek Jóźwiak.

Lewy defensor od półtora roku był zawodnikiem Lecha Poznań. W zakończonym sezonie wystąpił w 16 meczach LOTTO Ekstraklasy, w których raz udało mu się asystować. Ogólnie w najwyżej polskiej klasie rozgrywkowej ma na swoim koncie 149 spotkań. Do płocczan trafił za darmo, gdyż swój obowiązujący jeszcze kontrakt z Kolejorzem, rozwiązał za porozumieniem stron.

 

Komentarze