poniedziałek, 23 maja, 2022

OFICJALNIE: Michał Masłowski znalazł nowy klub!

Michał Masłowski po rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron z Legią Warszawa nie przebywał długo bez klubu. Już po tygodniu pomocni podpisał kontrakt z chorwackim klubem HNK Gorica. Umowa będzie obowiązywała do końca obecnego sezonu.

HNK Gorica występuje obecnie w drugiej lidze chorwackiej, ale jej aspiracje jak najbardziej sięgają najwyższego poziomu rozgrywkowego. Przypominamy, Masłowski rozstał się z Legią 1 września rozwiązując swoją umowę z mistrzem Polski za porozumieniem stron. Łączni z „L” na piersi rozegrał 32 spotkania i strzelił jedną bramkę.

-Drużyna chce awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej i ma duże aspiracje. Idę tam grać. Zrobię wszystko, żeby gra zespołu opierała się na mnie, chcę pociągnąć ten wózek. Wierzę, że jeśli będę regularnie występował, bramki i asysty przyjdą z czasem. Chcę piąć się do góry i pomóc w wywalczeniu awansu – mówi Michał Masłowski.

-Michał pragnie się odbudować i pokazać swoje najlepsze oblicze. Jego kontrakt z Goricą jest bardzo korzystny pod wieloma aspektami. Wierzę, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, kibice szybko przypomną sobie o tym jak bardzo wartościowym jest zawodnikiem – dodaje Przemysław Pańtak, szef agencji F-MG.com.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA