Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa OFICJALNIE: Mistrz Słowacji w Górniku Zabrze!

OFICJALNIE: Mistrz Słowacji w Górniku Zabrze!

0
Foto: martinchudy.sk

Zapowiada się prawdziwa kadrowa rewolucja w Górniku Zabrze. Klub, któremu grozi spadek z LOTTO Ekstraklasy tej zimy planuje ciekawe transfery, a jednym z nich jest na pewno potwierdzone właśnie zakontraktowanie bramkarza Spartaka Trnava Martina Chudego.

Potwierdziły się zatem informacje, które wczoraj cytowaliśmy TUTAJ. Aktualny mistrz Słowacji, który latem wyelimonował Legię Warszawa z Champions League, przeżywa obecnie ogromne problemy finansowe, w wyniku czego zespół opuszczają kolejni zawodnicy.

Chudy związał się z Górnikiem Zabrze umową do końca czerwca 2020 roku, w której zawarta jest także opcja przedłużenia. 29-letni bramkarz w tym sezonie wystąpił ogółem w 27 meczach Spartaka Trnava. Klub ten występował między innymi w fazie grupowej Ligi Europy, gdzie mimo uzbierania 7 punktów, nie udało mu się awansować do kolejnej fazy. Chudemu czyste konto udało się zanotować między innymi przeciwko Anderlechtowi czy Fenerbahçe.

Zabrzanie szykują jeszcze kilka ciekawych wzmocnień na rundę wiosenną Lotto Ekstraklasy. TUTAJ pisaliśmy o reprezentancie Gruzji, który ma niebawem podpisać kontrakt z Górnikiem.

Komentarze