Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa OFICJALNIE: Nowy-stary pomocnik w Miedzi Legnica

OFICJALNIE: Nowy-stary pomocnik w Miedzi Legnica

0
Foto: miedzlegnica.eu

Ma w barwach Miedzi Legnica 241 występów na koncie i to nie koniec. Marcin Garuch ponownie zagra w Legnicy. Filigranowy pomocnik podpisał trzyletni kontrakt i będzie występował przede wszystkim w drużynie rezerw, a także pozostanie do dyspozycji trenera Dominika Nowaka.

Marcin Garuch ponownie zagra w Miedzi Legnica. Po pobycie w czarnogórskiej ekstraklasie oraz sezonie spędzonym w GKS Bełchatów, Garuch wraca do Legnicy i będzie odpowiedzialny za boiskowe funkcjonowanie drużyny rezerw. Miedź II będzie składać się przede wszystkim z młodych zawodników, dla których doświadczony Garuch będzie znakomitym przykładem profesjonalizmu. –Bardzo się cieszę, że znów założę koszulkę Miedzi Legnica. Przede mną bardzo odpowiedzialna rola. Mam nadzieję, że jej podołam. Lubię stawiać sobie w życiu wyzwania i to na pewno będzie jednym z nich – mówi Marcin Garuch.

Garuch wystąpił w 241 meczach w barwach Miedzi. Mimo, że głownie będzie służył boiskowym doświadczeniem młodszym kolegom, pozostanie także do dyspozycji trenera Dominika Nowaka.

– Śledziłem poczynania Miedzi i bardzo jej kibicowałem. Wspaniale, że nareszcie mamy w Legnicy Ekstraklasę. Zagrać w chociaż jednym meczu na tym poziomie w koszulce Miedzi było by dla mnie spełnieniem sportowych marzeń – mówi Garuch.

Marcin Garuch związał się z Miedzią Legnica 3-letnim kontraktem.

Komentarze