Strona główna Piłka nożna OFICJALNIE: Obrońca Lechii Gdańsk od lipca zagra w zespole wicelidera Serie B!

OFICJALNIE: Obrońca Lechii Gdańsk od lipca zagra w zespole wicelidera Serie B!

0
Foto: Lechia.pl

Adam Chrzanowski, który kilka godzin temu został wypożyczony z Lechii Gdańsk do Miedzi Legnica od przyszłego sezonu zostanie zawodnikiem wicelidera Serie B, Pordenone Calcio.

20-letni zawodnik, który do zespołu z Pomorza trafił w 2015 roku ze Znicza Pruszków w obecnym sezonie wystąpił w zaledwie dwóch spotkaniach PKO Ekstraklasy, a podczas swojego pobytu w Gdańsku zagrał w zaledwie szesnastu meczach w których zdobył dwie bramki. Podczas trwania kontraktu zawodnik wypożyczany był do młodzieżowego zespołu Fiorentiny oraz Wigier Suwałki.

Miedź w której spędzi nadchodzące pół roku jest spadkowiczem z PKO Ekstraklasy i w tabeli Fortuny I Ligi plasuje się obecnie na szóstym miejscu.

Pordenone Calcio, którego zawodnikiem młodzieżowy reprezentant Polski zostanie od przyszłego sezonu jest wiceliderem Serie B ze stratą 12 punktów do lidera, Benevento Calcio.

Chrzanowski jest drugim zawodnikiem po Arturze Sobiechu, który opuścił w zimowym okienku transferowym zdobywców Pucharu Polski.

https://twitter.com/LechiaGdanskSA/status/1219670079849279489 http://credit-n.ru/offers-zaim/srochnodengi-online-zaymi.html

Komentarze