Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa OFICJALNIE: Drugi letni transfer Lechii Gdańsk!

OFICJALNIE: Drugi letni transfer Lechii Gdańsk!

0
Foto: jagiellonia.pl

Lechia Gdańsk dokonała dziś drugiego po Zlatanie Alomeroviciu transferu w letnim oknie transferowym! Do drużyny z Trójmiasta dołączył bowiem Jarosław Kubicki, który do tej pory reprezentował barwy Zagłębia Lubin.

Jarosław Kubicki to wychowanek Zagłębia Lubin, w którym występował od 2008 roku. W seniorach zadebiutował w sezonie 2013/2014 i do tej pory rozegrał 90 spotkań w Ekstraklasie, w których strzelił sześć bramek. W minionym sezonie wystąpił w 26 meczach ligowych i czterech Picharu Polski. Nowy środkowy pomocnik Lechii ma na swoim koncie także sześć meczów w młodzieżowej reprezentacji Polski.

Kubicki będzie występował w Biało-Zielonych barwach z numerem 6.

– Myślę, że związanie się z Lechią jest moim dobrym wyborem. Zmiana otoczenia była dodatkowym bodźcem, bardzo podoba mi się stadion, to chyba najlepszy stadion w Ekstraklasie. Mam nadzieję, że uda mi się tu rozwinąć, zrobić kolejny krok. Wiem, że czeka mnie trudna rywalizacja o miejsce w składzie, ale patrzę na to z innej strony. Konkurencja pozytywnie wpływa na rozwój, pozwala stać się lepszym piłkarzem – powiedział po podpisaniu kontraktu nowy zawodnik Lechii Gdańsk.

Komentarze