Strona główna Piłka nożna OFICJALNIE: PZPN poinformował, która telewizja pokaże Puchar Polski i 1. Ligę!

OFICJALNIE: PZPN poinformował, która telewizja pokaże Puchar Polski i 1. Ligę!

0

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował dziś, że Telewizja Polsat pozostanie nadawcą rozgrywek Totolotek Pucharu Polski oraz Fortuna 1 Ligi. Umowa obowiązywała będzie przez kolejne trzy lata.

Dotychczasowa umowa dobiega końca po sezonie 2020/2021, jednak już wiadomo, że Telewizja Polsat w sezonach 2021/22, 2022/23 oraz 2023/24 pozostanie nadawcą obu rozgrywek.

PZPN wyraża zadowolenie ze stałego podnoszenia rangi i atrakcyjności tych rozgrywek, co było możliwe także dzięki współpracy z Telewizją Polsat. Jak powiedział Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek: – Prawdziwych przyjaciół poznaje się w trudnych, wymagających czasach. Telewizja Polsat jeszcze raz pokazała, że można na nią liczyć nawet w trudnych do wyobrażenia okolicznościach. Dziś nie gramy, czekamy na opanowanie sytuacji, ale wiadomo, że w końcu normalne życie zwycięży i zwycięży też piłka. Polsat wywindował nie tylko telewizyjną rangę rozgrywek o Totolotek Puchar Polski i mistrzostwo Fortuna 1. Ligi na bardzo wysoki poziom. Pokazał też, że jest bardzo odpowiedzialnym i stabilnym partnerem Polskiego Związku Piłki Nożnej.” – czytamy na oficjalnej stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej.

źródło: laczynaspilka.pl http://credit-n.ru/offers-zaim/joymoney-srochnye-online-zaymi.html

Komentarze