wtorek, 28 czerwca, 2022

OFICJALNIE: Stal Mielec z nowym obrońcą

Do pierwszoligowej Stali Mielec oficjalnie dołączył 20-letni obrońca Mateusz Spychała. 

Spychała jest wychowankiem Warty Sieraków, osiem sezonów spędził jednak w Lechu Poznań. Później trafił do Radomiaka Radom, a w minionym sezonie reprezentował Wigry Suwałki prowadzone przez trenera Artura Skowronka. – Jak wiadomo współpracowałem z trenerem w poprzednim sezonie i z tej współpracy byłem zadowolony – mówi.

W Mielcu zameldował się kilka dni temu, ze Stalą rozegrał sparing przeciw Legii Warszawa. – Z poziomu infrastruktury i wszystkich spraw okołoboiskowych jestem zadowolony, stoi to wszystko na wysokim poziomie – ocenia.

Mateusz Spychała nie ukrywa, że w nowym sezonie liczy na walkę o najwyższe cele. – Stal to drużyna z wielkimi tradycjami i ambicjami, to mi odpowiada. Ja też jestem bardzo ambitny i chcę walczyć o najwyższe cele – komentuje.

– Chcę się do sezonu jak najlepiej przygotować, być w pełni gotowy na pierwszy mecz i go wygrać. Myślę, że na koniec tabela nas nie oszuka i da nam to, na co zapracowaliśmy – dodaje.

Ze Stalą Mielec związał się dwuletnim kontraktem, zagra z numerem 22 na koszulce. Występuje na boku obrony, gdzie grał również w juniorskich reprezentacjach kraju: od U16 do U20.

Źródło: BP Stali Mielec

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA