Oficjalny powrót Toniego Kroosa. Specjalnie na wielki turniej

22 lut 2024, 16:10

Po zakończeniu Euro 2020 Toni Kroos postanowił rozstać się z reprezentacją Niemiec. Po kilku latach odpoczynku zawodnik Realu Madryt powraca jednak do swojej drużyny narodowej. Ma to związek z mistrzostwami Europy, które w tym roku gościć będzie nasz zachodni sąsiad.Toni Kroos wraca do kadry Niemiec specjalne na Euro 2024

Pierwsze spekulacje na temat powrotu Toniego Kroosa do reprezentacji Niemiec pojawiły się pod koniec 2023 roku. Wówczas selekcjoner Julian Nagelsmann ponownie otworzył drzwi do drużyny narodowej doświadczonemu zawodnikowi Realu Madryt. Kroos chwilę wahał się z decyzją, ale oficjalnie postanowił wrócić do składu “Die Mannschaft”.

Pomocnik dołącza do reprezentacji Niemiec na ostatniej prostej podczas przygotowań do EURO 2024. W akcji 34-latka będziemy mogli zobaczyć już w następnym miesiącu. Przed Niemcami dwa mecze towarzyskie, w których  zmierzą się z Francją (23 marca) oraz Holandią (26 marca).

Jestem przekonany, że ta drużyna może dokonać wielkich rzeczy na EURO. Wróciłem, gdyż prosił mnie o to selekcjnoer – przyznał pomocnik Królewskich.

Kroos na swoim koncie ma 106 spotkań w koszulce “Die Mannschaft”. W barwach reprezentacji Niemiec zdobył m.in. mistrzostwa świata, które naszym zachodnim sąsiadom udało się wywalczyć w 2014 roku.Damian Szymański latem będzie rozchwytywany. Chce go czołowy klub ligi tureckiej

 

Źródło:Fabrizio Romano

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA