Reklama

Szalony fan Lazio Rzym. Oglądał mecz prowadząc autobus miejski

Nierzadko piłka nożna to życie, a mecze ukochanego klubu w pucharach europejskich są jak pyszny deser po obiedzie. Zawsze jednak warto znać umiar. Zapomniał o nim kierowca autobusu miejskiego w Rzymie, który w czasie pracy oglądał spotkanie Ligi Europy pomiędzy FC Midtjylland i Lazio. Zapłacił za to zawieszeniem w wykonywaniu obowiązków.

Kierowca autobusu i zagorzały fan w jednym

Pasażerowie autobusu miejskiego linii 881 nie mogli wyjść ze zdumienia, gdy zauważyli, że kierowca ma przyczepiony telefon do uchwytu i w czasie jazdy ogląda mecz piłkarski. Mężczyzna jechał na tyle (nie)bezpiecznie, że podczas akcji bramkowych i innych groźnych sytuacji gwałtownie hamował. Wszystko po to, aby móc lepiej przyjrzeć się sytuacji na boisku zamiast na mocno zatłoczonej drodze.

W sieci natychmiast pojawiło się zdjęcie, na którym udokumentowano tą tragikomiczną sytuację. Inspektorzy z firmy odpowiadającej za obsługę miejskich przewozów szybko skontaktowali się z autorem zdjęcia, a następnie zidentyfikowali kierowcę. Obecnie jest on zawieszony i nie może pracować, a czeka go jeszcze komisja dyscyplinarna. Konsekwencje mogą więc być jeszcze większe.

Cała sytuacja zaczyna wyglądać jeszcze gorzej, jeśli zdamy sobie sprawę, że piłkarze Lazio przegrali na wyjeździe aż 5:1, więc na pewno nie będą dobrze wspominać czwartkowego wieczoru. Kierowca autobusu linii 881 zapamięta go prawdopodobnie do końca życia.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Reprezentant Polski wyróżniony. Został piłkarzem miesiąca!Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Reklama

Udostępnij

SOCIAL MEDIA

Reklama