Strona główna Piłka nożna Fortuna I liga Olimpia Grudziądz pozyskała byłego reprezentanta Słowenii

Olimpia Grudziądz pozyskała byłego reprezentanta Słowenii

0
Foto: arka.gdynia.pl

Także w Nice I Lidze kluby zaczynają wzmacniać szyki przed startem rozgrywek w rundzie wiosennej, w Grudziądzu postawiono na byłego reprezentanta swojego kraju – Mateja Podlogara. Słoweniec będzie grał w barwach nowego klubu przynajmniej przez półtora roku.

Nowy nabytek Olimpii jest wyjątkowo wszechstronnym zawodnikiem, może on bowiem występować zarówno w ataku, jak i w środku pola i na obu skrzydłach. Taki zawodnik będzie bardzo potrzebny będącej na odległym szesnastym miejscu Olimpii.

W swojej lokalnej Lidze Podlogar grał w 177 spotkaniach, w których 36 razy wpisał się na listę strzelców. Klub z Grudziądza poszukiwał właśnie takiego zawodnika, gdyż niedawno z zespołu odszedł Brazylijczyk – Nildo. Słoweniec nie będzie jedynym reprezentantem swojego kraju w drużynie Dariusza Kubickiego, oprócz niego grają tam jeszcze Matic Zitko i Miha Goropevsek.

Podlogar jest pierwszym jak do tej pory wzmocnieniem w Grudziądzu, wcześniej z klubu odeszli Damian Ciechanowski i Sebastian Chruściel, Nildo, a także pomocnik Maciej Wolski.

Komentarze