Olkowski na ławce, porażka Koln

5 mar 2016, 17:31

Paweł Olkowski usiadł dziś na ławce rezerwowych, a jego FC Koln przegrało na własnym terenie z Schalke 1:3.

Układ sił w dzisiejszym meczu był dosyć jasny. Już w 2. minucie Jan Klaas Huntelaar wyprowadził Schalke Galkenschirken na prowadzenie. 20 minut później wynik na 2:0 podwyższył Meyer.

Nadzieję na dobry wynik dla Koln przywrócił Luis Bittencourt, strzelając – jeszcze w pierwszej połowie meczu – bramkę kontaktową. Nadzieje te ukrócił jednak Di Santo. Argentyńczyk, który 3 minuty wcześniej zmienił na placu gry Huntelaara, ustalił bowiem wynik spotkania na 3:1.

Paweł Olkowski cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Austriacki trener FC Koln – Stoger – zdecydował się w tym spotkaniu z resztą na przeprowadzenie jedynie dwóch zmian. Schalke po tym spotkaniu awansowało na 4. miejsce w tabeli Bundesligi. Koln jest natomiast 11.