On się nie zatrzymuje !

6 kwi 2019, 18:12

Kamil Grosicki znowu to zrobił ! Drużyna naszego skrzydłowego wygrała dzisiaj na swoim boisku z Reading 3-1, a nasz skrzydłowy znowu dał koncert gry.

Ostatnie dwa mecze to prawdziwy one man show w wykonaniu popularnego Turbo Grosika. W ostatnim meczu Polak zdobył dwie bramki w meczu przeciwko Ipswich Town . Dzisiejszego dnia nie zwolnił obrotów i zapakował kolejne dwa gole drużynie Reading. Kamil został ostatnio wybrany piłkarzem marca , najwyraźniej przypadło to wyróżnienie Grosikowi bo w nowy miesiąc wszedł z buta w drzwi, które wyleciały razem z futryną.

Niestety tego dnia nie wiodło się innym Polakom występującym w Championship.

Queens Park Rangers, w której drużynie występuję Paweł Wszołek na wyjeździe zaliczyła sromotną porażkę z Norwich City. Nasz skrzydłowy przebywał na boisku 75 minut a jego drużyna przegrała aż 0-4.

Bolton Wanderers z Pawłem Olkowskim w składzie przegrało na własnym stadionie z Ipswich Town 1-2. Polak rozegrał cały mecz.

Szczęście nie uśmiechnęło się dzisiaj również do Mateusza Klicha, drużyna prowadzona przez charyzmatycznego Marcelo Bielse , która bije się o awans do Premier League, przegrała na wyjeździe 1-0 z Birmingham City. Klich przebywał na boisku 70 minut.