Strona główna Piłka nożna Orlando Sa w Warszawie! Co to oznacza dla Legii?!

Orlando Sa w Warszawie! Co to oznacza dla Legii?!

0
foto: zerozero.pt

Były piłkarz Legii Warszawa Orlando Sa, przebywa obecnie w stolicy naszego kraju. Czy możliwy jest jego powrót do zespołu aktualnych wicemistrzów Polski?

Portugalski napastnik, zawodnikiem Legii został w lutym 2014 roku i spędził w niej łącznie półtorej roku. W tym czasie rozegrał 42 spotkania, w których zanotował 15 bramek oraz 5 asyst. Nie należał jednak do ulubieńców ówczesnego trenera Wojskowych Henninga Berga, w związku z czym w lipcu 2015 roku odszedł do angielskiego FC Reading. Kibice przez długi czas nie mogli pogodzić się z utratą tak solidnego gracza, jakim bez wątpienia był Orlando Sa.

Obecnie 31-letni piłkarz przebywa w Warszawie, czym chwali się w swoich mediach społecznościowych. Kibice klubu z Łazienkowskiej łączą nawet jego przyjazd do Polski, z możliwym powrotem do Legii. W rozmowie z “Super Expressem” piłkarz Standardu Liege poinformował o powodzie swojego przyjazdu i odniósł się także do zainteresowania ze strony kibiców. – Przyleciałem do Warszawy, bo stęskniłem się za tym miastem. Mam tu wielu znajomych, których chciałem odwiedzić. To niesamowite, że po tylu latach fani wciąż o mnie pamiętają i darzą mnie tak pozytywnymi uczuciami. Niesamowite, nigdy bym się czegoś takiego nie spodziewał.

Okienko transferowe od kilku dni jest już w Polsce zamknięte w związku z czym transfer nie jest możliwy. Nawet gdyby zawodnik rozwiązał swój kontrakt z belgijskim klubem, nie mógłby dołączyć do zespołu prowadzonego przez Aleksandara Vukovicia. Uczynić mógłby to zatem najwcześniej na wiosnę. Kibice liczący na jego ewentualny powrót, muszą więc uzbroić się w cierpliwość. http://credit-n.ru/zaymi-listing.html

Komentarze