Strona główna Piłka nożna Paixao trafi do Legii? Trener Śląska zaprzecza

Paixao trafi do Legii? Trener Śląska zaprzecza

0

Miroslav Radović odejdzie z Legii Warszawa. To już niemal pewne. Ostatnio pojawiły się spekulacje, że w jego miejsce ma zostać sprowadzony Marco Paixao ze Śląska Wrocław. Jednak trener Tadeusz Pawłowski twierdzi, że nie ma tematu.

Paixao z Legią łączy się już od wielu miesięcy, ale rozmów podobno żadnych nie było. Prezes Legii Bogusław Leśnodorski już rok temu mówił, że Paixao do Legii nie trafi, ponieważ klub z Warszawy szuka lepszych zawodników. Temat ucichł, ale teraz przy okazji transferu Radovicia znowu wraca. Jednak trener Śląska twierdzi, że to tylko spekulacje, które nie mają pokrycia w rzeczywistości.

Zawsze mnie takie informację troszeczkę też bolą, bo ukazują się dzień przed meczem, ale rozumiem to. Jest prasa i ma prawo pisać. W piątek rozmawiałem z prezesem, odzewu z Legii kompletnie nie było, a takie informacje się ukazują. Musimy z tym żyć. Jakiś psychologiczny wpływ to pewnie ma, bo wszyscy czytamy to, są jakieś pytanie czy w drużynie czy u nas, bo jest temat. Z tego co ja jednak wiem, to żadnej oficjalnej oferty nie ma – powiedział Tadeusz Pawłowski.

Paixao to niekwestionowana gwiazda WKS-u i całej ligi. W tym sezonie nie grał za dużo z powodu poważnej kontuzji. W poprzednim sezonie w Ekstraklasie strzelił 21 goli. Lepszym strzelcem od niego okazał się tylko Marcin Robak, który zdobył 22 bramki.

Komentarze