Palermo otrzymuje lekcję futbolu od Torino. Cionek wszedł z ławki

17 paź 2016, 22:38

US Palermo przegrało u siebie z Torino FC 1:4 w meczu 8. kolejki Serie A. Na ławce rezerwowych gospodarzy usiadł Thiago Cionek.

Sycylijczycy wyszli na prowadzenie już na początku spotkania. W piątej minucie Chochev po dośrodkowaniu główkował przy lewym słupku pakując piłkę do siatki. Strata bramki zadziałała na piłkarzy Torino jak płachta na byka. Dwie bramki Ljajicia pozwoliły im wyjść na prowadzenie. Tuż przed przerwą wynik podwyższył Benassi. Druga połowa to potwierdzenie przewagi Torino. W 50. minucie Baselli ustalił wynik spotkania.

Forma Thiago Cionka w ostatnich tygodniach nie jest stabilna. Polak zagrał dobry mecz w kadrze z Danią, by później popełniać głupie błędy z niżej notowaną Armenią. Tym razem klubowy trener naszego obrońcy zdecydował o posadzeniu 30-latka na ławce rezerwowych i wpuścił go na boisko dopiero w 76. minucie spotkania.