Papszun potwierdza zainteresowanie z zagranicy. “Kierunki są medialne”

Aktualizacja: 26 maj 2023, 10:06
25 maj 2023, 21:07

Wciąż nie wiadomo, czy i gdzie w kolejnym sezonie będzie pracował Marek Papszun. Trener mistrzów Polski zdradził, że niedawne doniesienia o zainteresowaniu jego zatrudnieniem przez zagraniczne kluby przynajmniej częściowo były zgodne z prawdą.

Papszun potwierdza zainteresowanie z zagranicy

Po ogłoszeniu pożegnania się z Rakowem Częstochowa po zakończeniu obecnego sezonu, co chwilę pojawiały się nowe pogłoski dotyczące kolejnego miejsca pracy Marka Papszuna. Mówiono między innymi o zagranicznych klubach, takich jak Dynamo Kijów, Olympiakos Pireus czy Maccabi Hajfa.

Sam trener mistrzów Polski w rozmowie z Sebastianem Staszewskim w programie “Po Gwizdku” potwierdził, że pojawiły się takie tematy.Na pewno zainteresowanie jest, tylko od zainteresowania do finalizacji tematu jest bardzo daleka droga. To w pewien sposób cieszy. To pierwszy etap konsumowania tej radości – powiedział.

Papszun następnie otwarcie dodał, że w doniesieniach mediów cześciowo znajdują się prawdziwe informacje.Zobaczymy, ja podchodzę do tego spokojnie. Kierunki, które są medialne, to częściowo prawda, ale jeszcze daleka droga do finalizacji – dodał.

Papszun miał oferty z Ekstraklasy

W przeszłości obecny trener Rakowa Częstochowa miał także kilka propozycji z klubów Ekstraklasy.Pamiętam, że jeszcze jak byliśmy w pierwszej lidze, to były jakieś oferty z Ekstraklasy. Nie było to jednak nagminne, to pojedyncze przypadki. Licząc razem z Legią, były trzy poważne i konkretne tematy – wyjawił.

Na koniec Papszun dodał, że nie wyklucza żadnej możliwości.Każdej oferty warto wysłuchać, nie chodzi tylko o Legię, ale o każdy inny klub. Warto się dowiedzieć jaki jest pomysł, jaki jest plan. Ja tak do tego podchodzę – z każdym można porozmawiać – podsumował.

Rewolucja w Cracovii. Trzech ważnych piłkarzy odchodzi po sezonie

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA