Wszystkie pary 1/4 finału Ligi Europy. Polski pojedynek w ćwierćfinale

W szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie par 1/4 finału Ligi Europy oraz Ligi Mistrzów. Jeśli chodzi o pierwsze z wymienionych rozgrywek to dojdzie tamd o takich pojedynków jak np. Manchester United – Sevilla, czy AS Roma – Feyenoord Rotterdam. O końcowy triumf powalczy również Juventus i Sporting. Ostatnią parę stworzyły Bayer Leverkusen i Union SG.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

W ćwierćfinale Ligi Europy nie zabraknie polskich akcentów

Manchester United, Juventus, AS Roma, Sporting czy Sevilla – między innymi takie zespoły pozostały w walce o triumf w rozgrywkach Ligi Europy. Wszyscy faworyci do końcowego triumfu w tych rozgrywkach bez większych problemów przeszli przez fazę 1/8 finału.

Jedynym wyjątkiem był tu Arsenal, który przegrał właśnie ze Sportingiem. Mimo że w ćwierćfinałach londyńskiej drużyny nie zobaczymy to pary 1/4 Ligi Konferencji Europy robią naprawdę duże wrażenie. Już na tym etapie zobaczymy mecz takie jak Manchester United – Sevilla czy też Juventus – Sporting CP.

W ćwierćfinale Ligi Europy 2022/2023 dojdzie również do rewanżu za zeszłoroczny finał Ligi Konferencji. Los chciał, że trafiły bowiem na siebie Feyenoord Rotterdam i AS Roma. W obu zespołach występują Polacy – Sebastian Szymański, Nicola Zalewski czy Jordan Majchrowski. Wisieńka na torcie jest niemiecko-belgijski pojedynek Bayer Leverkusen – Union SG.

Wszystkie pary 1/4 finału Ligi Europy

Manchester United – Sevilla

Juventus – Sporting CP

Bayer Leverkusen – Union SG

Feyenoord – AS Roma

Wszystkie pary 1/2 finału Ligi Europy

Juventus/Sporting – Manchester Unietd/Sevilla

Feyenorod/AS Roma – Bayer/Union SG

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Wszystkie pary 1/4 finału Ligi Mistrzów. Wielkie hity w ćwierćfinale

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA