Strona główna Piłka nożna Passa strzelecka Parzyszka trwa, Polak nigdy nie był tak skuteczny!

[WIDEO] Passa strzelecka Parzyszka trwa, Polak nigdy nie był tak skuteczny!

0

Piotr Parzyszek w trzecim spotkaniu z rzędu wpisał się na listę strzelców, otwierając wynik w wygranym 2:1 meczu z NAC Bredą. Dla polskiego napastnika było to już 19. trafienie w obecnym sezonie na zapleczu Eredivisie. 

Polska napastnikami stoi – to stwierdzenie jak najbardziej pasuje w obecnym sezonie do 24-letniego Piotra Parzyszka. W piątkowym spotkaniu 28. kolejki Eerste Divisie jego klub, De Graafschap, pokonał przed własną publicznością 2:1 NAC Bredę. Były młodzieżowy reprezentant Polski otworzył wynik meczu w 31. minucie, z ostrego kąta pokonując bramkarza rywali.

Dla Parzyszka był to trzeci mecz z rzędu, w którym zdołał wpisać się na listę strzelców. W obecnym sezonie polski napastnik zgromadził na swoim koncie aż 19. trafień, dzięki czemu plasuje się na drugiej pozycji jeśli chodzi o najskuteczniejszych zawodników na zapleczu Eredivisie. O dziewięć goli wyprzedza go Holender Tom Boere, broniący barw FK Oss.

24-letni napastnik jeszcze nigdy wcześniej nie był tak skuteczny jak w obecnych rozgrywkach. Jego najlepszym rezultatem było szesnaście trafień, zdobytych w barwach De Graafschap w sezonie 2013/14.

http://www.dailymotion.com/video/x5dt3ao_1-0-piotr-parzyszek-goal-holland-eerste-divisie-03-03-2017-de-graafschap-1-0-nac-breda_sport

Komentarze