Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Patryk Dziczek o krok od nowego klubu!

Patryk Dziczek o krok od nowego klubu!

0

Młodzieżowy reprezentant Polski, Patryk Dziczek niebawem może opuścić zespół mistrzów Polski. Zainteresowanie pomocnikiem Piasta wyraża bowiem włoskie Lazio Rzym, w którym zawodnik niebawem przejdzie testy medyczne.

Pochodzący z Gliwic defensywny pomocnik już od jakiegoś czasu przymierzany był do wyjazdu do silniejszej ligi. Czołowa postać zespołu prowadzonego przez Waldemara Fornalika wzbudza bowiem spore zainteresowanie głównie włoskich klubów, gdzie Polacy wyrobili sobie dobrą markę. Tym razem po utalentowanego zawodnika z Ekstraklasy sięgnąć chce Lazio Rzym, które oferuje Piastowi dwa miliony euro. Klub ze stolicy Włoch ma w planach natychmiastowe wypożyczenie zawodnika do występującej w Serie B Salernitany, gdzie od niedawna gra również Paweł Jaroszyński.

W poprzednim sezonie Dziczek zanotował w barwach Piastunek 35 spotkań, w których zdobył trzy bramki. W trwających rozgrywkach młody piłkarz zagrał już w siedmiu spotkaniach, licząc rozgrywki krajowe oraz europejskie puchary. 21-letni zawodnik przez portal “transfermarkt” wyceniany jest na dwa miliony euro.

Komentarze