Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Pazdan trafi do Niemiec? Zapytanie wysłane!

Pazdan trafi do Niemiec? Zapytanie wysłane!

0
Foto: uefa.com

Jak informują niemieckie media, Michał Pazdan może odejść z Legii Warszawa jeszcze w tym okienku transferowym. Zainteresowanie 29-letnim zawodnikiem Mistrza Polski wyraził spadkowicz z 1. Budesligi – Hannover 96.

O całej sprawie pisze hannowerski prasa na czele z “Neue Presse”. Według ich dzienniakrzy działacze niemieckiego klubu wystosowali zapytanie do Warszawy o możliwość transferu Pazdana. Ponoć odpowiedzią Legii były 3 mln euro.

Według dziennikarzy cena jaką zażądała Legia jest zaporowa i Hannover nie zapłaci tyle za zawodnika, który na karku ma już 29 lat. Mówi się jednak, że Pazdan i tak trafi na HDI-Arenę. Warunkiem miałaby być sprzedaż Salifa Sane.

Salif Sane to 25-letni Senegalczyk, podstawowy obrońca spadkowicza. Dobre występy w Hannoverze spowodowały, że zainteresowanie nim wyrażają ponoć VfL Wolfsburg oraz 1. FC Koeln. Jak podaje “Neue Presse”, gdy wpłynie satysfakcjonująca oferta, Hannover może sprzedać Sane.

Wartość i popularność Michała Pazdana w błyskawicznym tempie poszła w górę po udanych dla Polaka i naszej reprezentacji EURO 2016. Obrońca Legii był podstawowym zawodnikiem kadry, a swoimi świetnymi występami zwrócił na siebie uwagę paru europejskich klubów. Ponoć zainteresowanie Pazdanem wyrażali działacze 1.FSV Mainz czy Pescary Calcio.

W zeszłosezonowym, nieoczekiwanym spadkowiczu 1. Budesligi, a dzisiejszym liderem jej zaplecza gra Artur Sobiech. W pierwszej kolejce reprezentat Polski strzelił dwa gole. Niestety w ostatnim spotkaniu nabawił się kontuzji.

Komentarze