Pewna wygrana Napoli. Grał Zieliński

23 wrz 2018, 14:32

Napoli bardzo pewnie pokonało na wyjeździe Torino 3:1 w meczu piątej kolejki włoskiej Serie A. Na boisku w drugiej połowie pojawił się Piotr Zieliński. Niestety cały mecz na ławce rezerwowych spędził Arkadiusz Milik.

Goście fantastycznie rozpoczęli mecz w Turynie. Już w czwartej minucie prowadzenie podopiecznym Carlo Ancelottiego dał krytykowany ostatnio Lorenzo Isignie. Po kolejnym kwadransie mieliśmy już 2:0, a strzelcem bramki po asyście Mertensa został Simone Verdi.

Na początku drugiej połowy odpowiedzieli gospodarze, którzy za sprawą Belottiego poczuli jeszcze szansę na dobry rezultat. Ich plany zniweczył jednak w 59. minucie ponownie Lorenzo Insignie, który zarazem ustalił wynik spotkania.

W 54. minucie na placu gry pojawił się Piotr Zieliński zastępując strzelca drugiej bramki – Simone Verdiego. Niestety, cały mecz na ławce rezerwowych spędził Arkadiusz Milik.

W tabeli Serie A Napoli z dorobkiem 12 punktów po 5 meczach jest drugie. Prowadzi Juventus, który swój mecz rozegra dziś, a ich przeciwnikiem będzie Frosinone.