Pewna wygrana PSG. Krychowiak nadal musi czekać na ligowy debiut

21 sie 2016, 22:36

PSG pokonało na własnym stadionie Metz 3:0 w meczu drugiej kolejki francuskiej Lique 1. Niestety, na placu gry ponownie nie pojawił się Grzegorz Krychowiak.

Pomocnik reprezentacji Polski nadal musi czekać na swój oficjalny debiut w drużynie Emeryego bowiem w pierwszej kolejce przeciwko Bastii 26-latek nie pojawił się nawet na ławce rezerwowych.

Dzisiejsze spotkanie nie układało się najlepiej dla paryżan. Pierwszą bramkę mistrzowie Francji zdołali strzelić dopiero w drugiej połowie. W 52. minucie asystę Auriera wykorzystał Lucas. Goście nie potrafili odpowiedzieć, a PSG poszło za ciosem. Na efekt nie musieliśmy długo czekać. Kwadrans później Kurzawa podwyższył prowadzenie gospodarzy, a w ostatnich sekundach wynik spotkania ustalił Jonathan Rivierez, który wpakował futbolówkę do własnej bramki.

W tabeli Lique 1 PSG po dwóch kolejkach z kompletem punktów jest drugie (gorszy bilans bramkowy od Lyonu). Metz zgromadziło trzy oczka i jest 13.