Pewna wygrana “Serc” Błażeja Augustyna

10 lut 2016, 22:26

Hearts Błażeja Augustyna pewnie pokonało na wyjeździe Ross Country 3:0 w meczu 24. kolejki szkockiej Premiership. Polak niestety dziś nie zagrał z powodu zawieszenia za żółte kartki.

“Serca” objęły prowadzenie dopiero w drugiej połowie, a dokładnie 8 minut po wznowieniu gry. Gola dla gości zdobył Jamie Walker. Marzenia chociażby o remisie zostały rozwiane na cztery minuty przed końce meczu, a drugą bramkę dla Hearts zdobył Nigeryjczyk, Abiola Dauda. Tuż przed zakończeniem meczu trzeciego gola dla gości, a drugiego dla Hearts zdobył Dauda i ustalił wynik spotkania.

W tabeli Premiership Hearts dzięki wygranej umocniło się na 3. pozycji. Ross Country jest 4., ale do podium ma już 11 punktów straty.