Pewne zwycięstwo Bayernu nad trudnym rywalem, 90 minut Lewandowskiego, kilkanaście Boenischa

29 sie 2015, 20:23

Bayern Monachium pewnie wygrał u siebie z Bayerem Leverkusen 3:0 i prowadzi po 3. kolejkach Bundesligi z kompletem punktów.

Pierwszą bramkę w 27. minucie meczu zdobył Thomas Mueller, który wykorzystał dogranie ze skrzydła bardzo dobrze grającego ostatnio Douglasa Costy. W 59. minucie w polu karnym Bayeru został sfaulowany Arturo Vidal, a swojego drugiego gola w tym meczu po pewnie wykonanym rzucie karnym zdobył Mueller. W 71. minucie wynik spotkania ustalił Arjen Robben, który wykorzystał drugi w tym spotkaniu rzut karny. Cały mecz w barwach Bawarczyków rozegrał Robert Lewandowski, ale tym razem nie udało mu się pokonać bramkarza rywali. W 78. minucie spotkania na boisku pojawił się Sebastian Boenisch, ale nie miał dużego wpływu na losy tego meczu.

Bayern Monachium 3:1 Bayer Leverkusen