Pewne zwycięstwo Piasta nad Podbeskidziem, szalona końcówka meczu!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:36
26 kwi 2015, 15:15

Piast Gliwice wygrał u siebie 3:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała w meczu 29. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Ostatnie 10 minut spotkania było naprawdę szalone.

W pierwszej połowie było kilka prób i groźnych sytuacji z obu stron. Po przerwie aż do 81. minuty również nie było jakiś większych emocji. Ciekawie zaczęło się robić w 81. minucie kiedy Deja dostał drugą żółtą kartkę i musiał zejść z boiska. Klub z Gliwic wykorzystał to bezlitośnie i zadał 3 szybkie ciosy. Najpierw w 85. minucie strzelił Herbert, który wpakował piłkę do siatki z niewielkiej odległości. Już 3 minuty później wynik spotkania podwyższył Szeliga, który w podobny sposób pokonał bramkarza rywali. Ostatecznie ostre strzelanie  zakończył w 90 minucie Wilczek.

Piast Gliwice zajmuje aktualnie 10. pozycję z 36 punktami na koncie. Podbeskidzie jest 8. i zgromadziło 36 “oczek”.

Piast Gliwice 3:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała