Strona główna Piłka nożna Piątek wróci do Serie A?

Piątek wróci do Serie A?

0
Foto: foxsport.it

Przejście Krzysztofa Piątka z Milanu do Herthy Berlin miało być szansą na regularną grę, na co nie mógł liczyć we włoskim gigancie, gdzie pierwszym wyborem był nowo sprowadzony Szwed – Zlatan Ibrahimović. 

Tym czasem sytuacja Piątka w grającym w Bundeslidze klubie nie jest ciekawa. Polak od kilku kolejek rozpoczyna rywalizację na ławce, a na swoim koncie ma dopiero trzy bramki. Mimo to spekuluje się, że polski piłkarz może wrócić do Serie A, gdzie występował od lipca 2018 roku do stycznia 2020 roku. W tym czasie Polak zdołał zagrać w dwóch klubach bijąc się o koronę króla strzelców.

Ostatnie miesiące są dla polskiego napastnika mniej udane. Mimo to włoscy działacze wierzą, że Piątek wciąż może się odbudować. Szansą na to ma być powrót do przeciętniaka Serie A.

Według La Nazione chętnym pozyskania piłkarza Herthy jest AC Fiorentina, który w tegorocznych rozgrywkach zdobyła już 30 pkt, co plasuje ją na 13. pozycji w tabeli. Cztery lokaty niżej plasuje się były zespół Piątka – Genoa. Jak czytamy na stronie meczyki.pl, w grę wchodzi dwuletnie wypożyczenie z opcją wykupu.

Wśród kandydatów do gry w Fiorentinie jest też Karol Linetty, który ma tego samego menadżera, co zauważa serwis WP Sportowe Fakty.

Linetty jest obecnie piłkarzem włoskiem Sampdorii, dla której zdołał strzelić w tym sezonie dwie bramki. Drużyna polskiego pomocnika jest aktualnie na 16. miejscu w klasyfikacji Serie A.

W barwach Fiorentiny występuje też polski bramkarz – Bartłomiej Drągowski. http://credit-n.ru/offers-zaim/sms-finance-express-zaimy-na-kartu.html

Komentarze