Piech na fali – Wisła rozbita w Bełchatowie!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:40
28 lut 2015, 17:24

Wisła Kraków przegrała mecz z GKS Bełchatów! po dwie bramki strzelili Piech i Głowacki, tyle że Głowacki zaliczył trafienie samobójcze! Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Bełchatowian.

Piłkarze z Bełchatowa zaczęli odważnie, a stukiem tego była świetna bramka zdobyta w 15. minucie meczu. Mak przyjął piłkę i zagrał prostopadłe podanie w pole karne do Piecha, a ten znalazł się sam na sam z Buchalikiem i strzelił nie do obrony.

Dziesięć minut później było już 2:0. Samobójcze trafienie zaliczył Arkadiusz Głowacki. W ekipie gospodarzy bardzo aktywny był Małkowski, który przyczynił się do tego trafienia.

W 37. minucie Padł gol kontaktowy dla Wisły. Bramkę zdobył Głowacki po dobrym dośrodkowaniu Stilicia z rzutu rożnego. Wiślacy jakby się przebudzili i zaczęli atakować, ale do przerwy nie zdołali wyrównać.

Już na początku drugiej połowy Brożek mógł dać remis, ale piłka po jego strzale minęła bramkę. W 59. minucie bliski zdobycia bramki był Brożek, ale Trela nie dał się pokonać.

W 76. minucie wynik meczu ustalił Piech. GKS przeprowadził bardzo ładną akcję. Wacławczyk fenomenalnie zagrał między dwóch obrońców, a Piech w sytuacji sam na sam nie miał problemów z pokonaniem Buchalika.

Wisła mecz kończyła w “10” ponieważ czerwoną kartką ukarany został Sadlok za brutalny faul na Baranie.