Piech strzela, Limassol wygrywa ważne spotkanie!

20 lut 2016, 16:41

AEL Limassol po dramatycznym meczu pokonał na wyjeździe Nea Salamis 2:1 w 24. kolejce cypryjskiej pierwszej dywizji. Bramkę dla AEL-u strzelił wypożyczony z Legii Warszawa Arkadiusz Piech!

Goście dzisiejszego spotkania objęli prowadzenie w 64. minucie własnie za sprawą polskiego napastnika. Niestety 10 minut później był już remis, a kibiców zgromadzonych na stadionie uszczęśliwił Chorwat, Ivan Curjuric. Ostatnie słowo należało jednak do Limassol. Pięć minut przed końcem meczu zwycięską bramkę zdobył Francuz, Mathieu Coutadeur.

W tabeli pierwszej dywizji AEL dzięki wygranej awansował na 8. pozycję, ale co ważne zbliżył się na 3 punkty do 6. Nea Salamis. To miejsce gwarantuje bowiem grę o europejskie puchary.