Piękny gol Krychowiaka. Został bohaterem Abhy [WIDEO]

15 gru 2023, 10:11

Grzegorz Krychowiak po raz kolejny o sobie przypomniał, jeśli chodzi o skuteczność pod bramką przeciwnika. Były reprezentant Polski strzelił jedynego gola dla Abha Club w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Al Hazem. Było to trzecie ligowe trafienie 33-latka w tym sezonie.

Krychowiak z pięknym golem w meczu z Al Hazem

Abha Club w ostatnich tygodniach notował fatalną passę. Zespół, którego menedżerem niedawno był Czesław Michniewicz, przegrał cztery kolejne ligowe spotkania, a do tego odpadł w ćwierćfinale King Cup. W czwartkowe popołudnie ekipa z południowej części kraju w końcu przerwała tę serię.

W 17. kolejce Saudi Pro League zespół z Abhy zremisował na własnym stadionie 1:1 z ostatnim w tabeli Al Hazem. Jeden punkt gospodarzom zapewnił Grzegorz Krychowiak, który popisał się bardzo ładnym uderzeniem sprzed pola karnego w 79. minucie, wyrównując stan rywalizacji.

Dla byłego już reprezentanta Polski było to trzecie ligowe trafienie w tym sezonie. W wewnątrzklubowej klasyfikacji strzelców jest drugim najskuteczniejszym zawodnikiem (wraz z Saadem Bguirem i Zakarią Al Sudanim). Więcej goli ma tylko Karl Toko Ekambi (5).