Pierwszy mecz Hamalainena w Legii

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:58
20 sty 2016, 09:07

Kacper Hamalainen zadebiutował z „eLką” na piersi. Co prawda tylko z sparingu, ale zdobył bramkę i pokazał się z dobrej strony.

Fin zagrał w II połowie przez 45 minut w wygranym 5:0 sparingu z PSC Soccer Academy.

Założenie koszulki meczowej nowego klubu jest specjalną, wyjątkową chwilą. Cieszę się z tego nieoficjalnego debiutu w Legii. Fajnie, że udało mi się pokonać bramkarza rywali. Miałem kilka szans, ale udało się raz. To jednak początek i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Mogę być usatysfakcjonowany po wtorkowym spotkaniu. Wszyscy czujemy pewne zmęczenie zgrupowaniem, treningi mają nas przygotować do wysiłku w trakcie rundy wiosennej. Pełnia formy ma przyjść właśnie w momencie, w którym będziemy walczyli o mistrzostwo i Puchar Polski – stwierdził po sparingu z PSC USA pozyskany przez Legię zimą, grający wcześniej w Lechu Poznań, Kasper Hamalainen.

Źródło: legia.net