Strona główna Piłka nożna Piłka nożna: Czwórka Polaków opuściła zgrupowanie kadry

Piłka nożna: Czwórka Polaków opuściła zgrupowanie kadry

0

Robert Lewandowski, Łukasz Fabiański, Grzegorz Krychowiak oraz kontuzjowany Jakub Błaszczykowski nie zagrają z reprezentacją Czech, bowiem w dniu dzisiejszym opuścili zgrupowanie kadry, która przygotowuje się do wtorkowego meczu.

Reprezentacja Polski, która wczoraj pokonała w meczu towarzyskim Islandię 4:2, we wtorek rozegra kolejny mecz – tym razem już bez swoich czterech podstawowych zawodników. Krychowiak w dniu wczorajszym rozegrał pełne 90 minut, Lewandowski został zmieniony w końcówce spotkania, z kolei Błaszczykowski opuścił zgrupowanie z związku z kontuzją, której nabawił się we wczorajszym spotkaniu. Fabiański, który był naszym podstawowym bramkarzem podczas eliminacji EURO 2016, cały mecz z Islandią przesiedział na ławce rezerwowych.

Oznacza to więc, że mecz z Czechami będzie swoistym testem dla zawodników, którzy dostawali ostatnio mniej szans do gry w narodowych barwach. A jaki skład desygnuje do gry Adam Nawałka? O tym przekonamy się już we wtorek. Początek meczu o godzinie 20:45! Nie możecie tego przegapić.

Komentarze