Piłkarz Jagiellonii zagrał ze Słowacją

26 mar 2016, 09:05

Na co dzień grający w Jagiellonii Białystok – Igor Tarasovs, zagrał wczoraj w meczu reprezentacji Łotwy, która mierzyła się towarzysko z obiecującą reprezentacją Słowacji. Łotysz na boisku spędził ponad 90 minut, a jego drużyna zremisowała 0-0.

W polskiej Ekstraklasie, Tarasovs najczęściej występuje na środku obrony. W reprezentacji Łotwy, trener Marians Pahars wystawił go jednak na pozycji środkowego pomocnika. Drużyna Łotwy ze swoich zadań spisała się znakomicie, gdyż nie straciła ani jednej bramki, grając z reprezentacją Słowacji, która zdecydowanie stawia na ofensywę.

Tarasovs na środku pomocy spisał się bardzo poprawnie, a za rywali na tej pozycji nie miał byle kogo. Jego bezpośrednimi przeciwnikami był gracz Napoli – Martin Hamsik oraz zawodnik warszawskiej Legii – Ondrej Duda. Tarasovs na boisku spędził ponad 90 minut, a zmieniony został w doliczonym czasie gry. Przez 80 minut na boisku oglądaliśmy również Artjomsa Rudnevsa, który w przeszłości był gwiazdą Lecha Poznań.