Strona główna Piłka nożna Fortuna I liga Piłkarz Legii bliski wypożyczenia do Fortuna I ligi, zastąpi nowego piłkarza Lecha?

Piłkarz Legii bliski wypożyczenia do Fortuna I ligi, zastąpi nowego piłkarza Lecha?

0
Foto: tspbb.pl

Bytovia Bytów po niedawnym sprzedaniu Juliusza Letniowskiego do Lecha Poznań zaczęła rozglądać się za następcami utalentowanego pomocnika. Wiele wskazuje na to, że lukę po jego stracie wypełni piłkarz Legii Warszawa.

Mikołaj Kwietniewski do stolicy zawitał niemal dokładnie rok temu i wciąż nie udało mu się zadebiutować w pierwszym zespole aktualnego mistrza Polski. Grał zaledwie w trzecioligowych rezerwach, a w czerwcu przeciwko Pelikanowi Łowicz zerwał więzadło krzyżowe i od tamtej pory nie był w stanie zaprezentować swoich umiejętności.

19-letni pomocnik obecnie jest już coraz bliżej powrotu na boisko, a pomóc w dojściu do formy ma wypożyczenie na zaplecze Lotto Ekstraklasy. “Janekx89” podaje na twitterze, że pozyskany przed rokiem z Fulham zawodnik jest bardzo blisko przenosin do Bytovii – 10. drużyny Fortuna I ligi.

Kwietniewski to także wielokrotny młodzieżowy reprezentant Polski, a regularne występy mogą pomóc mu w znalezieniu się w kadrze U-20 na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Polsce, lub U-21, która latem zagra na Mistrzostwach Europy.

Komentarze