Strona główna Piłka nożna Piłkarz Legii przejdzie poważny zabieg

Piłkarz Legii przejdzie poważny zabieg

0
Novikovas

Piłkarz Legii Warszawa Arvydas Novikovas musi przejść zabieg ablacji serca. Problemy byłego gracza Jagiellonii zaczęły się w ostatnim meczu ligowym. W szpitalu przeprowadzono dokładniejsze badania, które potwierdziły potrzebę zabiegu.

W 20. minucie spotkania Legii z Koroną Kielce Litwin został zmieniony przez Kante. Trener stołecznego klubu po naradzie z lekarzem zdecydował się na zmianę, gdyż Novikovas miał problemy z oddychaniem. Po szczegółowych badaniach w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim okazało się, że zawodnik musi poddać się ablacji serca. Zabieg zostanie przeprowadzony w najbliższych dniach, jednak po zabiegu piłkarz musi mieć minimum cztery tygodnie przerwy w treningach.

W przeszłości Litwin miał już podobne problemy. Występował wówczas w niemieckim Bochum. Latem 2016 roku miał już zabieg ablacji serca, jednak dolegliwości powróciły. Novikovas do Legii trafił w tym sezonie po trzech latach gry w Jagiellonii Białystok. Wcześniej występował w Bochum, Aue, Hearts i St. Johnstone. W obecnym sezonie PKO Ekstraklasy zdobył cztery bramki w 12 spotkaniach. Do treningów ma powrócić na początku przyszłego roku, jednak nie jest znana dokładna data powrotu pomocnika. http://credit-n.ru/offers-zaim/migcredit-dengi-v-dolg.html

Komentarze