Piłkarz Legii strzela dla reprezentacji

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:43
3 cze 2016, 21:44

Pomocnik Legii Warszawa – Michaił Aleksandrow strzelił bramkę dla reprezentacji Bułgarii w półfinale towarzyskiego turnieju Kirin Cup, ale jego drużyna uległa aż 7:2 Japonii!

Aleksandrow uchronił swoją reprezentację przed całkowitym blamażem bowiem po 57 minutach Azjaci prowadzili już 6:0! Dwie minuty później zawodnik Legii trafił po raz pierwszy do bramki. Ostatecznie obie drużyny dołożyły jeszcze po jednym trafieniu i mecz zakończył się wynikiem 7:2.

W drugim półfinale turnieju Bośnia i Hercegowina po rzutach karnych pokonała Danię. Po regulaminowym czasie gry był remis 2:2.

Japonia – Bułgaria 7:2 (4:0)

Bramki: Okazaki (3. min.), Kagawa (26. min., 35. min.), Yoshida (38. min., 53. min.), Usami (57. min.), Asano (87. min. – k.) – Aleksandrow (59. min.), Chochew (82. min.)