Strona główna Piłka nożna Piłkarz oraz kierownik Piasta Gliwice ukarani!

Piłkarz oraz kierownik Piasta Gliwice ukarani!

0
Foto: Lechia.pl

Nowy obrońca Piasta, Bartosz Rymaniak oraz kierownik drużyny Adam Fudali zostali ukarani przez Komisję Ligi Ekstraklasy na dwa mecze za wybryki w meczu z Cracovią.

W poprzedniej kolejce najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, obecny mistrz Polski mierzył się z czwartą drużyną sezonu 2018/2019, Cracovią. Zespół Waldemara Fornalika przegrał to spotkanie 0:2, a jakby tego było mało dzisiaj Komisja Ligi nałożyła kary dla Bartosza Rymaniaka oraz Adama Fudali, kierownika zespołu.

Pretekstem dla tej decyzji był brutalny faul Rymaniaka na Dytiatjewie, który zakończył się czerwoną kartką dla byłego kapitana Korony Kielce. Po uderzeniu butem w głowę, Ukrainiec miał rozbity łuk brwiowy oraz dużego siniaka pod okiem. Dodatkowo kierownik drużyny nie mógł pogodzić się z tą decyzją i sędzia również jego wysłał na trybuny.

W następnej kolejce Piast Gliwice zmierzy się z Rakowem Częstochowa, a w następnej z Arką Gdynia. W obu tych spotkaniach zabraknie Bartosza Rymaniaka. http://credit-n.ru/offers-zaim/fastmoney-srochnyi-zaim-na-kartu.html

Komentarze