Piłkarz Pogoni Szczecin zagrał w kadrze narodowej

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:43
3 cze 2016, 22:36

Wladimer Dwaliszwili zagrał 78. minut w kadrze Gruzji, ale jego drużyna uległa w Bukareszcie Rumunii aż 5:1!

Rumuni rozpoczęli strzelaninę już w 2. minucie od gola Adriana Popy ze Steauy Bukareszt, minutę później samobója strzelił Aleksandr Amisulasvili.

Druga połowa również rozpoczęła się fatalnie dla gości. Już cztery minuty po wznowieniu gry mieliśmy 3:0, a kolejną bramkę dla Rumunów zdobył Nicolae Claudiu Stanciu. W 68. minucie bramkę strzelił kolejny zawodnik gospodarzy, Cosmin Moti, ale tym razem zawodnik Ludogorca posłał piłkę do własnej bramki. Na 10 minut przed końcem Torje, który jest obserwowany przez Legię podwyższył na 4:1, a na trzy minuty przed końcem wynik meczu ustalił Claudiu Keseru.

Wladimer Dwaliszwili grał do 78. minuty i został zmieniony przez napastnika Dinama Tbilisi, Giorgi Kvilitaia.