Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Piotr Nowak po porażce z Legią: Kwestią czasu było, kiedy strzelimy bramkę

Piotr Nowak po porażce z Legią: Kwestią czasu było, kiedy strzelimy bramkę

0

Legia Warszawa po bardzo ciężkim meczu pokonała na wyjeździe Lechię Gdańsk 2:1 w hicie 26. kolejki piłkarskiej Lotto Ekstraklasy! Po meczu głos zabrał trener gospodarzy, Piotr Nowak, który czuł wielki niedosyt i niezadowolenie z wyniku, ale nie z gry jego piłkarzy…

– To było interesujące widowisko, ale jesteśmy niepocieszeni, bo mieliśmy kilka sytuacji, żeby po wyrównującym golu wyjść nawet nie na jedno-, ale na dwubramkowe prowadzenie. Po raz kolejny nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji, może nie tyle się one mszczą, ale brakowało nam szczęścia.
– Mieliśmy wystarczająco dużo okazji, żeby wygrać, w drugiej połowie podkręciliśmy jeszcze tempo, akcje się zazębiały. Nie musimy czuć się zażenowani, bo nie zagraliśmy źle. Musimy poprawić pewne elementy w defensywie, ale z kreatywnością było dobrze. Trzeba usiąść, porozmawiać i zanalizować to z zespołem.

– W pierwszej połowie zagraliśmy dobrze taktycznie i z zaangażowaniem, kwestią czasu było, kiedy strzelimy bramkę. Potem podkręciliśmy tempo. Mamy momenty niefrasobliwości, ale każdy popełnia błędy. Trzeba je jednak naprawiać.

Komentarze