Piotr Zieliński chce zostać w Napoli. Niedługo rozmowy w sprawie nowej umowy

Aktualizacja: 17 maj 2023, 12:59
16 maj 2023, 18:00

Piotr Zieliński zabrał głos w sprawie swojej przyszłości, która w ostatnich tygodniach była przedmiotem wielu spekulacji. Reprezentant Polski otwarcie przyznał, że jego celem jest dalsza gra w Napoli. Menadżer reprezentanta Polski po sezonie przystąpi rozmów w sprawie nowej umowy.

Zieliński chce zostać w Napoli

Od kilku miesięcy pojawiają się informacje na temat przyszłości Piotra Zielińskiego w Napoli. Jego obecna umowa jest ważna do końca czerwca 2024 roku i choć przez pewien moment wydawało się, że jest blisko jej przedłużenia, jak dotąd sytuacja nie uległa zmianie.

Do tego w ostatnich tygodniach sytuację Polaka podsycały plotki transferowe, które łączyły go z innymi klubami. Transferem rzekomo było zainteresowane Lazio Rzym, ale także Manchester United, Liverpool czy Newcastle United. W rozmowie ze “Sky Sports Italia” Zieliński ogłosił jednak, że nie zamierza odchodzić.

Mam jeszcze umowę ważną przez rok. Po tym sezonie mój agent porozmawia z klubem i podejmiemy decyzję. Zawsze powtarzałem, że jestem szczęśliwy w Neapolu i chciałbym zostać w klubie. Miałem kilka ofert z Premier League, ale zadziałała moja intuicja i czułem, że chcę zostać. Triumf w Serie A to wielka sprawa dla klubu i miasta – powiedział.

Środowe wydanie neapolitańskiej gazety “Il Mattino” poświęcone ruchom transferowym Napoli zawiera informacje o tym, że Aurelio De Laurentiis chce przekonać Zielińskiego do tego, aby Polak zgodził się obniżyć swoje wynagrodzenie.

Zieliński spokojny o swoją przyszłość

Reprezentant Polski dodał również, że póki co nie obawia się o swoją przyszłość.Chciałbym wciąż występować w Napoli. Drużyna radzi sobie świetnie, ale przekonamy się po zakończeniu sezonu, czy ktoś odejdzie i czy przyjdą nowi zawodnicy. Zachowuję jednak spokój – przyznał.

Piotr Zieliński w obecnym sezonie był jednym z architektów mistrzowskiego tytułu dla Napoli. Do tej pory reprezentant Polski wystąpił w 34 ligowych spotkaniach, w których strzelił trzy gole i zanotował osiem asyst. Do tego dołożył cztery bramki i dwie asysty w 10 spotkaniach w Lidze Mistrzów.

Szymon Marciniak bez finału Ligi Mistrzów. Polak poprowadzi hit w Manchesterze

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA