poniedziałek, 3 października, 2022

Piszczek chwalony w mediach. Średni występ Lewandowskiego

We wtorkowym meczu Bundesligi Borussia Dortmund podejmowała na własnym stadionie Bayern Monachium. Na przeciwnych stronach barykady znaleźli się Polacy – Łukasz Piszczek i Robert Lewandowski.

Choć po ostateczne zwycięstwo i powiększenie przewagi w tabeli sięgnęli goście, tak to Piszczek zebrał lepsze opinie od kapitana reprezentacji Polski. – Piszczek nie miał problemu z takimi zawodnikami jak Coman. Świetnie zachował się na linii przeciwko Gnabry’emu. Udana potyczka przeciwko Lewandowskiemu. Najlepszy w BVB – czytamy w SportBuzzer.de.

Portal sofascore.com ocenił byłego reprezentanta Polski na 7,3 pkt w skali 1-10. Wyżej uplasował się tylko Hummels (7,8) i Guerreiro (7,9).

Podobne oceny wystawili dziennikarze Abendzeitung, gdzie ocena 1 oznacza klasę światową. W tej klasyfikacji Piszczek otrzymał 2, zaś Lewandowski – 3.

– Po raz kolejny pokazał, że zasłużył na nowy kontrakt – podkreśla Abendzeitung.

https://twitter.com/RaulMunozMX/status/1265325964432564224

Nieco gorsze opinie zebrał Lewandowski, który tym razem nie zapisał się na liście strzelców. – Maszyna do strzelania nie zdobyła bramki, ale była blisko. W 83. minucie Lewandowski uderzył w słupek – zauważa Abendzeitung.

Nieco ostrzej wypowiedzieli się redaktorzy serwisu Ran.de. – Nie wiedział ja użądlić dobrze zorganizowaną obronę BVB – czytamy w tłumaczeniu podanym przez Eurosport.

Źródło: meczyki.pl, sport.pl, sport.se.pl, http://credit-n.ru/zaymyi-next.htmlPodobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA