Strona główna Piłka nożna PKO Ekstraklasa: Bezbramkowy remis w meczu Rakowa z Pogonią

PKO Ekstraklasa: Bezbramkowy remis w meczu Rakowa z Pogonią

0

Raków Częstochowa zremisował bezbramkowo z Pogonią Szczecin, na stadionie w Bełchatowie. Nie ma co się oszukiwać, nie był to najlepszy mecz, a podział punktów raczej nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn, szczególnie gospodarzy, którzy mogą przez to wypaść z grupy mistrzowskiej.

W pierwszej połowie lepiej wyglądali piłkarze Rakowa. Byli bardziej zdeterminowani, agresywni i zależało im na pokazaniu się z dobrej strony. Było kilka celnych strzałów, parę groźnych sytuacji, ale niewiele z nich wynikło. Dobra postawa gospodarzy nie przyniosła żadnych konkretnych rezultatów.

Po zmianie stron mecz lekko się wyrównał,a wręcz to piłkarze Pogoni wyglądali lepiej. Jednak efekt był taki sam. Brak konkretnych okazji, brak dokładności i przede wszystkim brak goli. Po 3 celne strzały, lekka przewaga Rakowa w posiadaniu piłki i właściwie nic więcej. Szkoda.

W efekcie Raków spadł na 9. lokatę i zespół z Częstochowy czeka bardzo ciężka walka o górną ósemkę. Kandydatów do tego grona, i zapewnienia sobie spokojnej końcówki sezonu, bowiem zdecydowanie nie brakuje.Piłkarze Pogoni na ten moment pozostają na 5. miejscu. Lokata teoretycznie nie najgorsza, choć na pewno wielu Portowców oczekiwało znacznie więcej.

Raków Częstochowa: Jakub Szumski – Daniel Mikołajewski, Tomas Petrasek, Jarosław Jach – Igor Sapała, Marko Poletanović (60′ Felicio Brows – Fran Tudor, Petr Schwarz, Daniel Bartl – Miłosz Szczepański (77′ David Tijanić), Sebastian Musiolik

Pogoń Szczecin: Dante Stipica – Jakub Bartkowski, Igor Łasicki, Mariusz Malec, Hubert Matynia – Damian Dąbrowski, Zvonimir Kożulj (79′ Tomas Podstawski) – Sebastian Kowalczyk, Marcin Listkowski, Srdjan Spiridonović (67′ Marcel Wędrychowski) – Paweł Cibicki (89′ Michalis Manias) http://credit-n.ru/offers-zaim/ekapusta-besplatniy-zaim.html

Komentarze