PKO Ekstraklasa: Remis w Szczecinie

5 lip 2020, 17:42

W niedzielne popołudnie Pogoń podejmowała u siebie Jagiellonię Białystok.

Spotkanie wyśmienicie rozpoczęli gospodarze. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę otwierającą wynik spotkania zdobył w 3. minucie Kamil Drygas.

Od 17. minuty gospodarze grali w osłabieniu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Huberta Matyni, który asystował przy goli Drygasa.

Mimo to Pogoń strzeliła po raz drugi. W 35. minucie Węglarz sfaulował Frączaka, zaś sędziujący to spotkanie Szymon Marciniak wskazał na rzut karny. Strzał z jedenastu metrów pewnie wykonał Frączak.

W drugiej połowie Jagiellonia odrobiła straty. W 82. minucie Runje podawał do Prikryla, który minął bramkarza i trafił do siatki. W doliczonym czasie gry gola wyrównującego zdobył z karnego Puljić.

PKO Ekstraklasa                                                                                                          Pogoń Szczecin 2:2 Jagiellonia Białystok