PKO Ekstraklasa: Słaby, ale zwycięski mecz Górnika

11 sie 2019, 08:55

Górnik Zabrze, po słabym meczu pokonał Raków Częstochowa 1:0, w ostatnim sobotnim meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy. Samobójczą bramkę w tym meczu zdobył Igor Sapała. To trafienie okazało się decydujące.

Mecz był bardzo słaby. Niewiele się działo, szczególnie w pierwszej połowie. Najlepszą sytuację, kilka minut przed przerwą miał piłkarz Rakowa, Andrija Luković. Dobrze znalazł się w polu karnym, ale niecelnie główkował.

Druga połowa wcale nie była dużo lepsza. Przynajmniej padł gol, ale po kuriozalnej akcji. Po zagraniu Erika Janży niefortunnie interweniował Igor Sapała, umieszczając piłkę we własnej bramce. W końcówce Górnik miał jeszcze dwie sytuacje do podwyższenia prowadzenia, ale ich nie wykorzystał.

10 sierpnia 2019 20:30 – PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Raków Częstochowa 1:0