Strona główna Piłka nożna PKO Ekstraklasa: Znamy dokładny terminarz kolejek 8-11

PKO Ekstraklasa: Znamy dokładny terminarz kolejek 8-11

0

Znamy już dokładny terminarz 8, 9, 10 i 11 kolejki PKO Ekstraklasy. W spotkaniach nie brakuje hitowych starć.

Departament Logistyki Rozgrywek podał dokładny terminarz kolejek 8-11 najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Na nudę na pewno nie będzie mogła narzekać Jagiellonia Białystok, bowiem zmierzy się kolejno z Legią Warszawa, Lechem Poznań, Pogonią Szczecin oraz Śląskiem Wrocław.

8. kolejka:

13 września (piątek):

Zagłębie Lubin – Wisła Płock, godz. 18:00
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa, godz. 20:30

14 września (sobota):

Raków Częstochowa – Arka Gdynia, godz. 15:00
Lechia Gdańsk – Lech Poznań, godz. 17:30 (mecz będzie pokazywany w TVP)
Korona Kielce – Wisła Kraków, godz. 20:00

15 września (niedziela):

Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź, godz. 15:00
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław, godz. 17:30

16 września (poniedziałek):

Cracovia – Piast Gliwice, godz. 18:00


9. kolejka:

20 września (piątek):

Piast Gliwice – Raków Częstochowa, godz. 18:00
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok, godz. 20:30

21 września (sobota):

ŁKS Łódź – Arka Gdynia, godz. 15:00
Lechia Gdańsk – Korona Kielce, godz. 17:30
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin, godz. 20:00

22 września (niedziela):

Wisła Płock – Wisła Kraków, godz. 12:30
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze, godz. 15:00
Cracovia – Legia Warszawa, godz. 17:30 (mecz będzie pokazywany w TVP)


10. kolejka:

27 września (piątek):

Korona Kielce – Śląsk Wrocław, godz. 20:30

28 września (sobota):

Raków Częstochowa – Wisła Płock, godz. 15:00
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, godz. 17:30 (mecz będzie pokazywany w TVP)
Górnik Zabrze – Lech Poznań, godz. 20:00

29 września (niedziela):

Arka Gdynia – Piast Gliwice, godz. 12:30
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin, godz. 15:00
Wisła Kraków – Cracovia, godz. 17:30

30 września (poniedziałek):

Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź, godz. 18:00


11. kolejka:

4 października (piątek):

Wisła Płock – Arka Gdynia, godz. 18:00
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok, godz. 20:30

5 października (sobota):

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa, godz. 15:00
Lech Poznań – Wisła Kraków, godz. 17:30 (mecz będzie pokazywany w TVP)
Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin, godz. 20:00

6 października (niedziela):

ŁKS Łódź – Korona Kielce, godz. 12:30
Cracovia – Górnik Zabrze, godz. 15:00
Piast Gliwice – Legia Warszawa, godz. 17:30

Komentarze