Strona główna Bez kategorii PLFA: Coraz bliżej do meczu z Belgią

PLFA: Coraz bliżej do meczu z Belgią

0
PODZIEL SIĘ

Rozgrywki Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego wchodzą w decydującą fazę. Jak się okazało, kadra też nie próżnuje i przygotowuje się do meczu z Belgią.

Spotkanie z “Barbarzyńcami’ jak się określa Belgów, odbędzie się na stadionie gdyńskiej Arki 12 września. Choć nasza reprezentacja przegrała trzy dotychczasowe spotkania, nad Wisłą liczą szczególnie na obiecujących graczy TOP LIGI. Jak powiedział były trener naszej reprezentacji Klaudiusz Cholewiński “Tegoroczne rozgrywki pokazały, że Polska dysponuje zawodnikami z potencjałem, by w najbliższych latach walczyć o miejsce w silnych ligach europejskich. Wśród obiecujących graczy wymieniłbym choćby błyskawicznie rozwijającego się defensive enda Arka Cieśloka z Seahawks Gdynia, bohatera tegorocznego finału, czy młodego i bardzo perspektywicznego, niestety leczącego aktualnie kontuzję linebackera z Primacol Lowlanders Białystok, Adama Roszkowskiego.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEkstraklasa: Nowy transfer “Pasów”?
Następny artykułWrocławianie bardzo blisko finału! Betard Sparta Wrocław – Unia Tarnow 54:36 (wyniki)
Sport zawsze był dla mnie ważny. W młodości grałem między innymi w piłkę nożną i koszykówkę. Dziennikarzem polski sport zostałem z pasji! Zawsze mnie to pociągało. Wyobrażałem sobie siebie przed mikrofonem i próbowałem naśladować najlepszych speców w tej dziedzinie. Teraz mam ku temu okazję. Mogę się opierać na wielkich mistrzach polskiego sportowego mikrofonu. Dariusz Szpakowski, Włodzimierz Szaranowicz, Andrzej Zydorowicz, Tomasz Zimoch, Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski, św. pamięci Bohdan Tomaszewski i Jan Ciszewski potrafili budować atmosferę wielkiego sportowego święta. Są po dziś dzień dla mnie niedoścignionym wzorem.

Komentarze