Podsumowanie Ligi Typerów Polski-Sport.pl: Najlepsi gracze lutego 2023

7 mar 2023, 13:45

Za nami kolejny miesiąc rywalizacji w Lidze Typerów Polski-Sport.pl. Przedstawiamy comiesięczne podsumowanie najlepszych graczy, którzy zostaną nagrodzeni bonami na książki o tematyce sportowej. Jak zawsze sprawdzamy, jakie zakłady przyniosły naszym graczom najwyższy profit i kto uplasował się w pierwszej trójce rywalizacji w lutym. Liga Typerów Polski-Sport.pl wchodzi w decydującą fazę! Do zakończenia sezonu zostały już tylko 3 miesiące.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Liga Typerów Polski-Sport.pl: Podsumowanie lutego 2023

W drugim miesiącu 2023 roku 27 użytkowników powalczyło o miesięczne nagrody i wyższe pozycje w ogólnym rankingu Ligi Typerów. Luty przyniósł nam dwóch typerów, którzy szczególnie wysunęli się przed resztę stawki, a ich profit wyniósł ponad 150. Zaciekła walka o ostatnie miejsce na podium trwała do ostatnich dni, a różnice między graczami były naprawdę minimalne. Poniżej przedstawiamy trzech najlepszych typerów w lutym 2023.

najlepsi gracze w lutym 2023
najlepsi gracze w lutym 2023

1.miejsce: Grzich76

Najlepszym typerem w lutym okazał się Grzich76 ze sporą przewagą nad resztą graczy osiągnął profit na poziomie 213.59. To już drugi triumf tego użytkownika w trwającym sezonie, gdyż wcześniej wygrał także listopadową rywalizację.

Szczegółowe statystyki typera: 614 postawionych typów, 163 wygranych, yield 4.71% i ODI -46.85.

Największe zyski Grzich76 przyniosły zakłady na dokładne wyniki spotkań. Dwa trafione kupony z kursem 13.50 pozwoliły zyskać mu ponad 47 profitu na jednym zakładzie. Spotkanie OGC Nice – AC Ajaccio zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy, a zwycięzca rywalizacji w lutym trafnie przewidział wygraną 3:0 piłkarzy z Nicei.

najlepszy typ Grzich76 w lutym
najlepszy typ Grzich76 w lutym

2.miejsce: ziolek86 

Co ciekawe wicelider zmagań w lutym już po raz trzeci znajduje się na drugim miejscu i kolejny raz otrzyma nagrodę w postaci bonu na książki. Wcześniej mogliśmy oglądać go na podium w październiku i listopadzie, ale w lutym zdobył zdecydowanie najwyższy zysk.

Szczegółowe statystyki typera: 183 postawionych typów, 126 wygranych, yield 8.51% i ODI – 2.08.

Ziolek86 osiągał największe zyski dzięki trafnemu przewidywaniu zwycięzców spotkań. Ten gracz największy profit uzyskał na spotkaniu ligi greckiej Aris Thessaloniki – Panathinaikos. Wygrana drużyny przyjezdnej dała ziolek86 najwyższy w lutym profit 18.24.

najlepszy typ ziolek86 w lutym
najlepszy typ ziolek86 w lutym

3.miejsce: darson74

Na ostatnim miejscu na podium znalazł się darson74, który powtórzył sukces z września, kiedy również znalazł się na trzecim miejscu. Różnice punktowe na miejscach 3-5 były na tyle małe, że do końca miesiąca nie było wiadomo, kto zostanie ostatnim szczęśliwcem z nagrodą. Zysk na poziomie 39.28 pozwolił minimalnie wyprzedzić pozostałych graczy i utrzymać się na podium.

Szczegółowe statystyki typera: 143 postawionych typów, 113 wygranych, yield 2.94% i ODI -0.28.

Dwa najlepsze kupony użytkownika darson74 to zakłady na 1. ligę polską. Ekspert od krajowej piłki poprawnie wytypował zwycięzcę meczu Ruch Chorzów – Stal Rzeszów. Zmierzający po awans do Ekstraklasy gospodarze pokonali Stal, a darson74 zyskał na ich triumfie 11.78 profitu.

najlepszy typ darson74 w lutym
najlepszy typ darson74 w lutym

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Liga Typerów Polski-Sport.pl wkracza w decydującą fazę

Przypomnijmy, że oprócz miesięcznej rywalizacji każdy z graczy, który postawił zakłady w naszej lidze, bierze udział w sezonowej rywalizacji. W puli nagród znajduje się 5000 złotych, a do końca rywalizacji zostały już tylko 3 miesiące. W sumie w naszej lidze znajduje się 64. użytkowników i każdy z nich może powalczyć o nagrody pieniężne. Poniżej TOP10 najlepszych użytkowników Ligi Typerów Polski-Sport.pl

top10 Ligi Typerów Polski-Sport.pl
top10 Ligi Typerów Polski-Sport.pl

Jak widać w ogólnej klasyfikacji na prowadzenie wysunął się ziolek86 z profitem 125.41. Jednak w TOP10 znajdują się użytkownicy, którzy osiągnęli niewielki zysk powyżej 0, także nawet nowi użytkownicy wciąż mogą powalczyć o miejsca w czołówce. Sytuacja w lidze jest na tyle dynamiczna, że w każdym momencie warto wziąć w niej udział lub wrócić do ponownego stawiania zakładów. Rywalizacja w pierwszym sezonie zakończy się wraz z końcem maja, a najlepsi gracze otrzymają środki z puli nagród 5000 złotych.

Darmowa Liga Typerów Johnnybet. Otwieramy ligę z pulą nagród 5 000 zł!

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA